LV | RU | EN
Tuesday, 23 January 2018 15:53
 
 
 
 
Par mums - CentrsKas mēs esam un ko mēs varam piedāvāt?


SIA “Latgales uroloģijas centrs” ir gandarīts iepazīstināt Jūs ar pakalpojumiem, ko varam piedāvāt pacientiem. Mēs ilgi prognozējām, plānojām un veidojām mūsu darbību, lai pēc iespējas vairāk apmierināt Latgales reģiona pacientus, kuriem ir nepieciešama ambulatorā medicīniskā palīdzība.

Uroloģija ir galvenā mūsu darbības sfēra.

Mēs nodarbojamies ar uroģenitālās sistēmas diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. 
Mūsu centrā var nodot vairāk nekā 650 veidu analīzes, saņemt urologa, ginekologa, bērnu speciālista, traumatologa konsultācijas, kā arī veikt iekšējo orgānu, ginekoloģisko un speciālo uroloģisko USI.
Mēs varam lepoties ar kolēģu un pacientu atzinumiem par mūsu darbu, ar to, ka apkalpojam lielāko daļu no Latgales reģiona pacientiem, kā arī ar faktu, ka mūsu centrā darbojas speciāli apmācīts un sertificēts medicīnas personāls - Eiropas un Latvijas urologu asociācijas biedri.
Mēs esam pirmā ārstniecības iestāde Latvijā un vienīgā Latgales reģionā, kuras speciālisti uzsāka pielietot lāzertehnoloģijas prostatas adenomas ārstēšanā un praksē ieviesa jaunu, visefektīvāko prostatas adenomas ārstēšanas tehnoloģiju HoLEP (Prostatas enukleācija pielietojot holmija lāzeru)
.

Stacionārā palīdzība.

Mūsu centra stacionārs ir aprīkots ar augstas tehnoloģijas aparatūru, vienīgo tāda veida un līmeņa aparatūru Latgales reģionā!
Mēs izmantojam minimāli invazīvās ārstēšanas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību operācijas tiek veiktas bez griezumiem.
Optiskās video sistēmas un lāzeri – mūsdienīgākās tehnoloģijas, kas ļauj veikt operācijas daudz kvalitatīvāk, ar minimālu asins zaudēšanas risku, komplikācijām un atrašanos palātā mazāk nekā 24 stundas.
Mēs veicam jebkura izmēra prostatas adenomas likvidēšanu bez griezumiem, urīnizvādkanāla un urīnpūšļa operācijas, jebkura izmēra akmeņu skaldīšanu nierēs, urīnvados un urīnpūslī.