LV | RU | EN
Sunday, 23 September 2018 21:38
 
 
 
 
Par mums - Diagnostiskās iekārtas

 

Obligāts kvalitatīvas diagnostikas nosacījums protams ir diagnostiskais aprīkojums. Mūsu Centrā ir izveidoti diagnostiskie kabineti ar mūsdienīgu aprīkojumu, kas ļauj noteikt pareizu diagnozi, padarīt izmeklējumu informatīvu, pieejamu un maksimāli komfortablu priekš mūsu pacientiem.
Mūsdienīga uroloģiskā un uroginekoloģiskā diagnostika nevar būt pietiekoša bez attiecīga, augstas kvalitātes aprīkojuma un labi sagatavotiem speciālistiem, kuri pārvalda mūsdienīgākās  tehnoloģijas
diagnostikā.
Ikdienas praksē mēs pielietojam endoskopisko diagnostisko vācu firmas
"Karl Storz Endoskope" aprīkojumu, kas ir iekarojuši vadošo vietu videoendoskopu ražošanā daudzās medicīnas jomās un protams uroloģijā.
Ultraskaņas diagnostika ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu, bez kuras nu vairs nav iespējama kvalificēta diagnostika un kura ir absolūts urologa un ginekologa atribūts ikdienas darbā. Mūsu centrā tiek izmantota dāņu firmas
"B-K Medical" iekārta, kas ir viena no vadošajām ultraskaņas diagnostikas iekārtu ražotājām.  Īpaša uzmanība tiek pievērsta ķirurģijas  virziena attīstībai US-diagnostikā un ivazīvajām manipulācijām ultraskaņas kontrolē - šajā jomā "B-K Medical" ir novators un ir atzīts pasaules līderis. Iekārtai ir ergonomisks dizains un vairums specializētu iespēju vizualizācijas uzlabošanā.