LV | RU | EN
Tuesday, 23 January 2018 15:55
 
 
 
 
Par mums - Ārsti speciālisti

Mēs lepojamies ne tikai ar to, ka mūsu Centrs ir aprīkots ar vismodernāko aprīkojumu, ka mums ir iespēja izmantot labākos materiālus un pielietot inovatīvas metodes dažādu slimību ārstēšanai, bet pirmām kārtām ar to, ka pie mums strādā vieni no labākajiem savas jomas speciālistiem!
Mūsu Centrā strādā urologi, ginekologi un diagnosti, kuri neskatoties uz sasniegto rezultātu, turpina pilnveidoties - paaugstina kvalifikāciju, uzlabo savu darba tehniku, apgūst mūsdienīgākās ārstēšanas metodes.
Par pamatu darbam, kā arī mūsu Centra veiksmes formula ir kompleksa, individuāla pieeja katrai problēmai un slimības ārstēšanai!

Tieši tāpēc mūsu ārsti cieši sadarbojas ar saistīto specialitāšu ārstiem un ir kompetenti arī lietās, kas nav saistītas ar viņu specialitāti.
Centra ārsti ir ne tikai speciālisti, bet pirmām kārtām cilvēki, kuriem piemīt tādas svarīgas īpašības kā profesionalitāte, taktiskums, sapratne un atsaucība, tieksme pilnveidoties, iejūtīgums un uzmanība pret katru pacientu!
Mūsu speciālisti ar augstu atbildības sajūtu izturas pret savu darbu un, ne bez iemesla, ir lepni par saviem sasniegumiem
ārstniecības jomā, atzinībām, mīlestību un ilggadēju mūsu pacientu uzticību.

Oļegs Hublarovs
ārsts urologs


Aleksejs Hohlovs
ārsts urologs
Taisa Bordova
ārsts urologs
Jūlija Hublarova
ārsts ginekologs
US diagnostika
Marija Valtere
ārsts ginekologs
ārsts onkologs ginekologs
   
 
Irēna Lavrinoviča
ārsts internists
US diagnostika
Vladimirs Oleinikovs
ārsts ķirurgs
bērnu speciālists
Boriss Šulmans
ārsts anesteziologs
Ļubova Gavrilova
ārsts anesteziologs

Ja vēlaties noskaidrot kādu Jums interesējošu jautājumu par pieņemšanām vai iespēju saņemt konsultāciju, vai par mūsu Centra speciālistiem, Jūs varat zvanīt jebkurā laikā, darba dienās no 8.00 līdz 19.00 pa tālr.:
+371 654 44200 vai nosūtīt savu jautājumu elektroniski uz e-pastu:  info@urocenter.lv 
Reģistratūras personāls Jums sniegs pilnu informāciju un parūpēsies par maksimāli ērtu apkalpošanu.